Aşk Sen Nelere Kadirsin: Prens Harry ve Eşi Meghan İngiliz Kraliyet Ailesi Üyeliğinden Çekildi


Prens harry ve eşi meghan markle

İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markle, İngiliz kraliyet ailesi üyeliğinden çekildiklerini duyurdu. Bu durum sarayda büyük bir hayal kırılığı oluşturdu. Kimilerine göre bu sarayın katı kurallarından bıkan ve asla Kral olmak istemeyen Prens Harry’nin kararı kimine göre ise yeniden oyunculuğa dönmek isteyen Meghan Markle’ın eşini ikna etmesi.

Prens Harry’nin, karısını gerçekten çok sevdiğinin ve uğruna her şeyi yapmaya hazır olduğu sosyal medyada konuşuluyor.

“Ekonomik bağımsızlığımızı kazanmak için çalışacağız”

Prens harry meghan markle aşkı

Prens Harry ve eşi Meghan Markle İngiliz kraliyet ailesinin ‘üst düzey’ üyeleri olmaktan çekilerek maddi açıdan bağımsız olacakları bir işte çalışmak istediklerini açıkladı. Çift vakitlerini İngiltere ve Kuzey Amerika’da geçireceklerini belirtti. Yaptıkları açıklamada şunları söylediler: “Kraliyet ailesinin üstdüzey üyeleri olmaktan çekilerek, maddi açıdan bağımsız olarak çalışmak, aynı zamanda Kraliçe Ekselanslarını desteklemeye devam etmek istiyoruz.”

Yabancı basında bu kararın kendisine danışılmadan alınması nedeniyle Kraliçe II. Elizabeth’in üzgün, Prens Harry’nin babası Prens Charles ile ağabeyi Prens William’ın ise çok sinirli olduğu söyleniyor.

Prens Herry Annesinin İntikamını Mı Alıyor?

Sarayı yakından takip eden birçok kişi Annesi Prenses Diana’yı henüz 13 yaşında bir çocukken kaybeden Prens Harry’nin babası Prens Charles ile babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth’i ve üvey annesi Camilla’yı suçladığını düşünüyor. Prens Harry’nin annesinin intikamını aldığı düşünüyor. Bu iddialara göre Harry, annesinin saray duvarları arasında yaşadığı, görünüşte masal gibi ama gerçekte tahammül edilmesi zor hayatın intikamını babasından ve babaannesinden böyle alıyor.

https://twitter.com/Sofi_hatun/status/1215220276973260801

‘Meghan Markle Sarayda yaşamak istemiyor’

Bu ayrılık kararını Prens Harry’nin annesinin intikamını alması dışında başka sebeplerinin olduğu da konuşuluyor O da Meghan Markle’ın sarayda yaşamak istememesi. Markle’ın en başından beri sarayda yaşamak istemediği konuşuluyor. Prensi de onun ikna ettiği söyleniyor. Bu ayrılığın ardından herkes Meghan Markle’ın oyunculuğa geri döneceğini ya da belki moda alanında etkinlik göstereceğini iddia ediyor.

https://twitter.com/helloozden/status/1215269504445534209

“Kraliyet Sarayına Haksızlık Ediyorlar”

‘Kraliçe’ye bile söylemediler’ başlığını kullanan Daily Mirror gazetesi Saray’dan bir kaynağın “Kuruma (kraliyet sarayı) saygısızlık ediyorlar” dediğini aktardı.

Times, Kraliyet Sarayı’ndaki “çatlağa” dikkat çekerek “Harry ve Meghan çekildi, kraliyet ailesi bölündü. Kraliçe büyük düş kırıklığı içinde” manşetiyle çıktı.

https://twitter.com/Beyhang44/status/1215205542437773312

Mayıs ayında bebekleri olmuştu

Prens harry meghan markle bebekleri

Meghan Markle ve Prens Harry, bebekleri Archie Mayıs ayında dünyaya gelmişti. Çift vakitlerini İngiltere ve Kuzey Amerika’da geçireceklerini belirtti.

Güzel çiftimize mutluluklar dileriz asgari ücretle çalışmak isterlerse Türkiye’ye de bekleriz


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir