Exatlon Challenge Türkiye bomba gibi geliyor


Acun yine yaptı yapacağını. Exatlon Challenge Türkiye yarışması ile bir eve 18 youtuberı doluşturacak.  Yarışma tabii ki yine Dominik’te. Acun’u başka yer kesmez. Sunucu ise Orkun Işıtmak. Aralık ayında yayın hayatına başlayacak. Yarışacak 18 isim belli oldu. İşte Exaclon Challenge Türkiye yarışmacıları…

Yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri: Oğuzhan Uğur.

Babala kanalıyla hepimizin sevdiği bir isim. Yarışmayı izlemek için en büyük sebeplerden biri olacak.

Oğuzhan Uğur Exaclon Challenge
Oğuzhan Uğur

Exatlon Challenge programında Dominik’te yarışacak olan diğer yarışmacılar ise şöyle:

Uras Benlioğlu,  Doğan Kabak, Hayrettin, Buse Plan, Barış Erdal, Burce Yağmur Karabal, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın.

Fenomen Orkun Işıtmak bir programda zaten bu yarışma ile ilgili açıklamalar yapmıştı:  “Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun ağabeyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik’te çekimlere gidicem. Exatlon Challenge, Survivor’dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9’ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım.”

Bu fenomenlerden bazılarını tanıyalım. Hayrettin’i çoğunuz duymuşsunuzdur. Özellikle Youtube kanalında yurtdışında yaptığı şaka programlarıyla sık sık karşımıza çıktı. Aynı zamanda oyuncu, sunucu, komedyen olan Hayrettin, 1 Ocak 1984 tarihinde doğdu. Üniversitede Reklamcılık okurken kendi kendine videolar çekip internete koymaya başladı ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünde yer aldı. 2009  yılına geldiğinde arkadaşlarıyla hazırladıkları ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hayrettin bu oyunda kral Übü karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne hak kazandı.

Diğer isim ise mavi saçlarıyla tanıdığımız Mendebur Lemur. Asıl adı Hakan. Adı neden Mendemur şöyle açıklamış:
“Geceler benim için huzurlu saatler ve gece yaşayıp gündüz uyumayı seviyorum Latince anlamı “Gecenin Ruhu” olan bu hayvancıklar da geceleri aktif yaşamakla birlikte çok karmaşık saatlerde de aktif olabiliyorlar bu da benim karakterime fazlasıyla uyuyor.”

Ağır Sağlam Youtube kanalınında ise karşımıza Furkan Kaya çıkıyor. Şehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu kendileri.  Egzersiz eğitmeni olarak yayınlar yapıyor.

[zombify_post]


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir