Issız Adam Filmi Komşu Ülke Yunanistan’da yeniden çekildi


Issız adam yunanistan

Türkiye’ye damgasını vurmuş bir aşk dizisi: Issız Adam. Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı Issız Adam filmi bu kez Yunanistan’da çekildi. Film yılbaşında da vizyona girecek.

Yönetmenliğini Yiannis Papadakos’un yaptığı Issız Adam Yunanistan’ın başrollerinde Yiannis Tsimitselis ve Katerian Geronikolou yer alıyor. Filmin yeni adı ise ‘Sonsuza Dek’. Ama filmin en çarpıcı yanlarından biri de adının ‘Issız Adam’ olmasıydı.

Filmin yönetmeni şunları söyledi:

Yiannis Papadakos, film ile ilgili şu açıklamada bulundu:

“Bu fikir ortaya çıktığı andan beri bütün ekip, yapım şirketi, oyuncular ve tabii ben, filmi büyük bir sevgiyle benimsedik. Çağan Irmak’ın olağanüstü senaryosu ve rejisi hepimizi derinden etkiledi. Filmin sadeliği, direktliği, yarattığı yoğun duygular içimize işledi. Atina’yı bugün olduğu gibi gösteren tamamen gerçekçi ve gerçek bir aşk hikayesi. Renkler, kokular ve zamansız melodilerle bezeli bir şehirde birbirinden çok farklı ve uzak iki insan belki de kaderin yardımıyla bir araya gelir… hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir anda.

Bu film hepimiz için bir meydan okuma oldu. Genç bir yönetmen olarak, daha önce sinema ekranı için çekmediğim bir türde, romantik drama türünde bir film çektim. Özellikle Yiannis, başarılı bir komedyenken ilk defa bu filmde böylesine ters köşe bir karakter oynadı, altından büyük bir başarıyla kalktı, onunla gurur duyuyorum.

“Sonsuza Dek” filminin bizi etkilediği gibi izleyen herkesi derinden etkilemesini umuyoruz. Tüm izleyicilerimize ulaşıp, hayatını değiştirmeye istekli olan herkesi birbiriyle özdeşleşmeye teşvik edeceğimizi umuyoruz.

Bu filmin eşsizliğini ve duygusallığını hisseden herkesin kalbine kazınmasını hedefliyoruz. Sonsuza dek!”

Alper 30lu yaşlarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşayan, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla kim zaman da paralı kadınlar ile hayatı kaybolmuş bir adamdır. Beyoğlu’ nun arka sokaklarında, aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle ilk kez aşık olur. Hayatı artık eskisi gibi olamayacaktır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir