La Casa De Papel 4. sezon geliyor


La Casa De Papel 4. sezon

La Casa De Papel. Politik sosa batırılıp, çok beklemeden çıkarılmış bir ispanyol dizisi. Diziden daha ziyade 20 saatlik bir film diyebiliriz. Netflix tarafından yapılan duyuruya göre La Casa de Papel’in beklenen 4. sezonu 3 Nisan 2020’de ekranlarımızda olacak.

La casa de papel bize şunu hatırlatıyor: asıl hırsızlar kim? Emeğiyle geçinmeye çalışan insanları soyan bankalar mı Yoksa darphaneye girip kendi paralarını basan Dali maskeliler mi? 

La Casa De Papel 4. sezon fragmanı

https://twitter.com/lacasadepapel/status/1203717383149572096

Profesör. Tarihin en büyük soygununu yapıyor. Hayatı boyunca kafasında bunu planlamış. Yakalanmamak için kendilerine şehirlerin ismini veren 8 kişilik çetesi var.

Berlin reis. Asi kızımız tokyo. Rio aşk adamı Denver  güçlü kadınımız Nairobi Görev adamlarımız, Helsinki ve Oslo Ve babamız Moskova.

Bu dizi sadece bir soygunu, suçu konu alıyor diye düşündüyseniz yanılıyorsunuz.  Aşkı, sevgiyi, baş kaldırmayı, türlü türlü akıl oyunlarını barındırıyor. Dizinin baş kahramanıysa para. Ama darphanenin içinde yaşanan olaylar size paradan başka her şeyi düşündürüyor


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir