Sonu kötü biten 10 şaka

Her şey masum bir şakayla başlar. Ama düşüncesizlikle yapılan bir hareket sizin ve başkalarının bütün hayatını etkileyebilir. İşte sonu kötü biten 10 şaka


19 Paylaşım

Yaptığınız küçük şaka hayatta unutamayacağınız bir olaya dönüşebilir. Maalesef şakalar her zaman eğlenceli bir şekilde sonlanmıyor. Sonu kötü biten şakalarla karşılaşabiliyoruz. Şaka yapmadan önce bir kez daha düşüneceksiniz! İşte sonu kötü biten şakalar. 

Sonu kötü biten 10 şaka

 1. 10 Suyla şaka olmaz dediler inanmadınız


  İki yakın arkadaş, nehrin kenarındaki köprüden suya atlamak istedi. Jordan atlamak için cesaretini toplarken, arkadaşı Taylor Smith onu sert bir şekilde itti. Amacı sadece cesaret bulamayan arkadaşına şaka yapmaktı.

  Çoğumuz havuza, denize atlayamayan arkadaşımızı itmişizdir. Ama işler sanıldığı gibi gitmiyor. 17 yaşındaki genç kız dengesini kuramadan itildiği için, 20 metre yükseklikten suya çakılıyor. Bu yanlış düşüş ardından, kaburgaları kırılıyor ve akciğeri yırtılıyor. 

  Taylor Smith üzgün olsa da arkadaşının hayatına mal olabilecek hareketi nedeniyle 2 gün hapis cezası aldı

 2. 9 Trafikte eşini sıkıştıran şakacı koca


  Düzce'de, bir adam trafikte karşılaştığı eşini otomobiliyle ‘şaka olsun’ diye sıkıştırmak istedi. Şakadan haberi olmayan eşi onu sıkıştıran otomobili görünce panikleyerek önündeki araca çarptı. Sonra da yol kenarındaki elektrik direğine çarparak takla attı. Önünde çarptığı araçsa dere yatağına düştü. 

  Ve bir şaka yüzünden önde 8 aylık bebeğin bulunduğu araç da dahil 5 kişi yaralandı. 

 3. 8 Katil yumurta


  Altı arkadaş, okuldaki arkadaşlarına şaka yapmak için, onun arabasına yumurta mayonez ve yiyecekler fırlattı. Ama çok büyük bir hata yapmışlardı. Çünkü araba arkadaşlarınınkine benzese de aslında başkasının arabasıydı.

  Arabasını o halde gören adam sinirden çıldırdı ve öğrencilere ateş açtı. 15 yaşındaki Adrian kafasından vurularak hayatını kaybetti.

 4. 7 Streç film şakası kötü bitti


  Rusya’da bir okulda arkadaşları tarafından alay konusu yapılan Sergie Casper tuvalette streç filmle hareket edemeyecek şekilde sarıldı.

   Zorba arkadaşları bunun komik olduğunu düşünüyordu. Onu o halde sınıfa kadar götürdüler. Kolları ve bacakları bağlıydı. Casper hareket edemediği için yürümekte zorluk çekiyordu. 

  Dengesini kaybetti. Kollarını kullanamadığı için de kendini koruyamadı ve düşerek masanın keskin tarafına boğazını çarptı. Nefes borusu hasar alan öğrenci orada hayatını kaybetti.

  Daha şaşırtıcı olan şeyse, bunlar gerçekleşirken öğretmenin masada oturması, ve Casper’a yardım etmemesiydi.


 5. 6 Böyle polis şakası olur mu?


  Artvin'de  bir polis memuru olan Yasin, mesai arkadaşlarına evde yalnız kalmaktan korktuğundan bahsetti. 

  Polis arkadaşları da ona bir şaka yapmaya karar verdi. 3 Polis kar maskesi takarak yalnız kalmaktan korkan arkadaşlarının evine gitti.

  Kapıyı çaldılar. Yasin kapıyı açtığında 3 ü birden aynanda bağarmaya başladı. Yasin paniğe kapıldı. Etrafa rastgele ateş açtı. Arkadaşı Mehmet aldığı kurşunlarla hayatını kaybetti. Ve bir polis bir şaka yüzünden polis arkadaşını istemeden vurdu.

 6. 5 Nikah masasında şakacı damat


  Muğla’da Dilek Berber ve  İsmail üstün’ün nikahları sırasında damat ismail şaka yapmak için gülerek 'Hayır' cevabını verdi. 

  Damadın bu cevabı üzerine nikah memuru, masadaki evraklarını toplayıp salondan ayrıldı. Damat Bey şaka yaptığını söylese de nikah memurunu ikna edemediler. Şakacı damadımız Üstüne gelin hanımdan da azarı yedi.

   Bir diğer nikah şakası’da Manisa’da yaşandı. Nikah memurunun  “Eş olarak kabul ediyor musunuz” sorusuna , gelinin  “Hayır demek ne mümkün” yanıtı vermesi üzerine nikah iptal oldu. 

  Çift gitmemesi için nikah memuruna dakikalarca yalvardı ama memur Bunun ciddi bir şey olduğunu, Hayır’la ilgili bir kelime geçtiğinde nikahın kıyılamayacağını söyleyerek gitti.


 7. 4 Arkadaşının selasını okutan adam


  Gaziantep’te market işletmeciliği yapan Ömer Demirel, Osman adlı arkadaşının işyerini açmadığını gördü. Diğer arkadaşları “Osman nerde niye dükkanı açmadı”diye sorduklarında, Ömer şaka olsun diye “Osman’a kamyon çarptı hastanede dedi. 

  Bunu duyan Osman’ın ailesi ve arkadaşları, olayı ciddiye alarak, hastaneye gittiler, Osman’ı bulamadılar. 

  Neyse ki kimseye bir şey olmadı. Ama Osman arkadaşı Ömer’den intikam almak istedi. O da şaka yapmak için bir gün camiiden Osman’ın selasını okuttu. Belediye hoparlöründen Ömer’in öldüğü yönünde anonslar yaptırdı. İnsanlar, baş sağlığı dilemek için Ömer’in evini aradı. 

  Ömer’in kalp hastası eşi Medine, eşinin öldüğünü zannederek fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. İki şakacı Osman ve Ömerse bir daha şaka yapmaya tövbe etti..

 8. 3 Kız kaçırma şakası


  Rusya’da bir damat evleneceği kadına bir şaka yapmak istedi. 

  Nişanlısı arkadaşıyla alışveriş merkezine girerken, arkasından kafasına  beyaz bir örtü geçirdi. Onu kucaklayıp kaçmaya çalışırken sakar damat tam iki kez nişanlısını yere düşürdü. Arabaya bindirilen kadının burnu kırıldı ve hastaneye götürüldü.

 9. 2 Adı çıkmış 9'a inmez 8'e


  Şaka yapmayı çok seven Danny, kız arkadaşına sürekli şakalar yapar. Önce vücuduna domates sosu sürer ve Amy’ye bıçaklandığını söyler. Bir sonraki şakasındaysa bir fındık yedikten sonraalerjik şok geçiriyor numarası yapar. Amy panikler ama bu da bir şakadır.

  Yine başka bir gün şakacı Danny,kız arkadaşına eşofmanının altıyla kendini asma numarası yapmak ister. Amy onu gördüğünde bu sefer hiç korkmaz. Yine Danny’nin şakalarından biri olduğunu düşünür. 

  İşler Danny’nin planladığı gibi gitmemiştir. Amy erkek arkadaşının yüzünün renginin değiştiğini fark edince yardıma koşar. Ama artık çok geçtir. 

  Danny şaka yapmak isterken hayatını kaybeder.

 10. 1 Youtube'da fenomen olacağım derken canından olmak


  Amerika’da bir çift, Youtube’ta günlük hayatlarını ve birbirlerine yaptıkları şakaları kanallarında yayınlar. Çift ikinci çocuklarına hamileyken, Pedro daha çok izlenmek için yeni bir içerik fikri bulur. 

  O göğsüne bir ansiklopedi tutacak, Mona da ona silahla ateş edecektir. Mona başta Pedro’nun bu teklifini kabul etmez. Ama Pedro ansiklopedinin onu koruyacağını söyleyerek Mona’yı ikna eder. 

  Kayıt başlar ama işler sanıldığı gibi gitmez. Kitap kurşunu geçirir. Bu olaydan sonra kanalın takipçisi 7 kat artar ama Pedro hayatını kaybetmiştir. Mona ise şuan hapiste.

  Yani neymiş şakanın cılkını çıkarmamak gerekirmiş.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzdün be admin Üzdün be admin
8
Üzdün be admin
Doğru olmamalı Doğru olmamalı
6
Doğru olmamalı
Ne diyosun Ne diyosun
7
Ne diyosun
Kral hareket Kral hareket
4
Kral hareket
Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı