Westworld 3. Sezon Yeni İsimlerle Başlıyor


Bilim kurgu, western dizisi Westworld 3. sezon fragmanını yayınladı. Sevilen dizi Westworld 3. sezonu 15 Mart 2020’de izleyici ile buluşacak.

Jesse Pinkman kadroya katılıyor

Jesse Pinkman westworld

Merakla beklenen Westworld 3. sezon için en güzel gelişmelerden biri yenilenen oyuncu kadrosu. Breaking Bad dizisinde Jesse Pinkman karakteriyle tanıdığımız Aaron Paul Westworld’ün yeni oyuncusu.

İşte 3. sezon fragmanı:

Kadroya katılan diğer isimler ise şöyle: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Tessa Thompson ve Jeffrey Wright’ın başrollerde yer aldığı Emmy ödüllü dizinin kadrosuna, yeni sezonda Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, Scott Mescudi, Marshawn Lynch, John Gallagher, Jr., Michael Ealy ve Tommy Flanagan katılıyor.

2. Sezonda en son ne olmuştu?

westworld 3. sezon

Güzeller güzeli Dolores, robotların yer aldığı ve zenginlerin eğlenmek için gittikleri Westworld’ten kaçarak gerçek dünyaya gitmişti. Delos şirketinin de amacının insanları eğlendirmek değil insanları ölümsüz yapmak olduğunu 2. sezonda görmüştük.

Bernard, Arnold’dan farklı olarak tüm robotları öldürmek yerine onlar için sanal bir ortam yaratıyor. 2. sezonun sonunda ise tüm karakterler Öteki Vadi’de yer alan bu sanal yeni dünyaya yolculuğa çıkmıştı.

Dizinin ilk haftalarından beri beri Hale diye izlediğimiz karakter Dolores çıkmıştı.

Westworld IMDb puanı: 8,7

En iyi 5 Bilim Kurgu Dizisi


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir